Topic Reclamatii

+Posteaza raspuns
Ultima paginaRaspunsuri: 34
Vizualizari: 1019
Membrii abonati 7
Membrii respondenti: 5
Nu ai postari in acest topic!
BBCode: [url=/forum/topic/2038-reclamatii]Reclamatii[/url]
B-JohnnyBlaze: .sal.aici va rog sa postati reclamatiile voastre sau opiniile cu referire la script! asa nu voi mai fi nevoit sa scriu eu proprietarului despre opiniile voastre! Optiuni topic
duminica, 03 ianuarie 2016 la 11:51:53
B-Dus_q_pluta: 1.cand trimit mesaj /alerta nu apar emoțiile, deci nu știu exact ce emoție am trimis dacă nu le vad, se vad doar dacă intri iar la mesaje/alerte trimise Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:05:48
B-Dus_q_pluta: 2. la mesaje trimise nu apare numele destinatarului ci apare numele meu, adică al expeditorului. Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:06:45
B-JohnnyBlaze: incep eu.s. pe mine ma deranjeaza Mesaj instant admini. nu ii vad rostul si inca o chestie ce nu-mi place este varianta offline a scriptului. consider ca un user ce vede totul pe varianta offline nu mai este interesat sa isi faca cont nou. . Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:07:25
B-Zorro: Replica la: 1.cand trimit mesaj /alerta nu apar emoțiile, deci nu știu exact ce emoție am trimis dacă nu le vad, se vad doar dacă intri iar la mesaje/alerte trimise de Dus_q_pluta
Dap... Inseamna ca scri coduri la nimereala fara a sti ce scri... Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:12:29
B-Zorro: Replica la: 2. la mesaje trimise nu apare numele destinatarului ci apare numele meu, adică al expeditorului. de Dus_q_pluta
Voi rezolva Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:16:35
B-Dus_q_pluta: Replica la: Dap... Inseamna ca scri coduri la nimereala fara a sti ce scri... de Zorro
pai da... de obicei aceleași coduri ca pe alte chaturi generează aceleași emoții, ar fi culmea ca sa memorez emoțiile pe fiecare chat Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:18:43
B-Zorro: Replica la: incep eu.s. pe mine ma deranjeaza Mesaj instant admini. nu ii vad rostul si inca o chestie ce nu-mi place este varianta offline a scriptului. consider ca un user ce vede totul pe varianta offline nu mai este interesat sa isi faca cont nou. . de JohnnyBlaze
Optiunea mesaj admin o voi scoate , la ceea cepriveste varianta offline ma mai gandesc :) Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:18:44
B-Zorro: Replica la: pai da... de obicei aceleași coduri ca pe alte chaturi generează aceleași emoții, ar fi culmea ca sa memorez emoțiile pe fiecare chat de Dus_q_pluta
Ok, ma mai gandesc ;) asta face parte din optimizare Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:21:16
B-JohnnyBlaze: Replica la: Optiunea mesaj admin o voi scoate , la ceea cepriveste varianta offline ma mai gandesc :) de Zorro
Gandeste-te ! eu mi-am spus opinia! Optiuni postare ®
duminica, 03 ianuarie 2016 la 12:21:51
Inainte»
Pagina 1 din 4
Sari la pagina:
+Posteaza raspuns
Distribuie pe: facebook twitter google linkedin myspace email
Forum >> -= Despre Membrii si Funwap =- >> topic Reclamatii
meniu prim
..:: wWw.FunWap.ro ::..